Meist

about-us

KOMPANIIST

Meie meeskond alustas planeedi ühe kõige likviidsema kauba – teraviljaturu 2017 aastal- uurimise ja arendamise teid. Arendame koos oma partnerite ja klientidega, omandades usaldusväärse platvormi, valides logistika tööriistu ja innovaatilist analüütikat.

Selle lühikese, kuid produktiivse perioodi jooksul õnnestus kompanii saavutada sünergia kauplejate, põllumajandusspetsialistide, analüütikute ja ekspertide makromajandusvaldkonna töös.

Regulaarselt uued väljakutsed ilmuvad meie ette, millest ülesaamisega liigub kompanii Euroopa suurimate nisueksportijate seas sammu võrra ülespoole.

Meie sihtjooned on Rahvusvaheline teraviljakaubanduse koalitsioon (IGTC), Chicago kaubandusbörss (CBOT), Rahvusvaheline teravilja- ja söödakaubanduse assotsiatsioon (GAFTA) ja Ameerika nisuliit (USA nisuühendused).

Euroopa teraviljaturu integratsiooni aste maailmaturuga on viimastel aastatel suurenenud ja edukas tegevus nõuab olukorra põhjalikku analüüsi. Meie eksperdid uurivad segmendi protsesse globaalselt, võttes arvesse globaalseid suundumusi. Meeskonna saavutamine – koostöö suurettevõttega Musta mere piirkonnast. Meie eksperdid pakuvad abi nisu kvaliteedi hindamise standardimisel. Usaldusväärsete tulemuste saamiseks kasutame nii Ameerika skaalat (Durum, HRS, HRW, SRW, HW, SW) kui ka Euroopa kriteeriume.

Praegusel heykel rakendab kompanii aktiivselt strateegilist arengukava aastateks 2019-2023, mille raamides on kavas laiendada oma kompetentsi teraviljakaubanduses ja uutele turgudele kohalolekut. Rakendame edukalt tänapäevaseid analüüsivahendeid, mis põhineb tehisintellektil ja masinõppel, et tagada kõrge klientidele kvaliteetset teenindust.

Toome ellu parimad äritavad.

Tugevdame integratsiooniprotsesse

Järgime korruptsioonivastase positsiooni

Professionaalide meeskond kõrgete väärtustega